Ana Sayfa » Oyun

PES 2013 Türkçe Spiker v.1.0 indir download

Yazı 0:02 - 14 Ekim 2012 tarihinde eklendi. |

Daha önce duyurduğumuz PES 2013 Türkçe spiker çalışmamızın ilk versiyonu olan V.1.0 çıktı! PES 2013 oyununuzdaki ingiliz spiker yerine geçecek olan Türkçe spiker çalışmasının ilk versiyonunun detayları konunun devamında. Kurulum yazısını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

PES 2013 Türkçe spiker ile ilgili bir çok duyuru ve haber yapmıştık. Önceki haberlerimize bakarak videoları izleyebilir, içerik ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Kurulum bölümünde anlatılan DOSYA İSİM DEĞİŞTİRME bölümünü dikkatlice yapmanızı tavsiye ederiz.
NOT: PES 2013 için yapılan bu Türkçe spiker çalışmasının henüz ilk versiyonu olduğunu, eksikler ve hatalar olabileceğini hatırlatmak isteriz. Spiker ile ilgili olarak yapacağınız yorumların YAPICI olması bizleri memnun edecektir. 

PES 2013 Türkçe Spiker Kurulumu:

 İndirdiğiniz dosyadan çıkan “spiker_dosyasi.img“dosyasının adını ”dt00_e.img” ve “isim_dosyasi.img” dosyasının adını da“dt05_v.img” olarak değiştirin.
İsmini değiştirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu alanda “C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img” içerisine atın ve eskileri ile değiştirin. WİNDOWS XP DE OLAĞAN DIŞINDA BİR YERE KURMAMIŞ İSENİZ, C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\img diye geçer..KURULUM TAMAMLANMIŞTIR.
İYİ EĞLENCELER DİLERİZ.Bu işlemler bittikten sonra mutlaka oyun içerisinden ana menüde “Sistem Ayarları” “Dil Ayarları” yolunu takip ederek Anlatım dilini MUTLAKA İNGİLİZCE SEÇİN!
Son olarak;
Eğer ki dosya uzantılarınızın görüntülenmesi kapalı ise isim değişikliği yaparken, sonuna “.img” eklemenize gerek yoktur..Aksine eklerseniz isim hatalı olur ve spiker çalışmaz.
Hatalı isim;
dt00_e.img.img
Doğrusu;
dt00_e.img
Konuya Ait Video:

PES 2013 Türkçe Spiker v.1.0 PART 1 indir download

PES 2013 Türkçe Spiker v.1.0 PART 2 indir download

PES 2013 Süper Lig ve PTT 1.Lig Yaması konumuza gitmek için tıklayın


Benzer Konular

Etiketler

Arananlar

Şansını Dene

Kaydet & Paylaş